Rýchla aplikácia vzdialenej pracovnej plochy – AnyDesk
NOVÉ VO VERZII 4.0: Zistite, čo je nové v AnyDesk 4.0 ›
header

Softvér vzdialenej pracovnej plochy, ktorý skutočne funguje

Pripojte sa k počítaču cez vzdialenú plochu, či už z druhého konca kancelárie, alebo z polovice sveta. AnyDesk zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé pripojenie k vzdialenej ploche pre profesionálov z oblasti IT a pre cestujúcich na cestách.

Stiahnite teraz
Zeichenfläche 1

Bezkonkurenčný výkon

Vieme, ako kritické sú pri práci na vzdialenej ploche - nízka latencia, rýchle dátové prenosy a 60 snímok za sekundu. To je dôvod, prečo náš inovatívny DeskRT kodek zaručuje nízke oneskorenie, dokonca aj pri vysokom rozlíšení obrazovky alebo pri šírkach pásma len 100 kB/s.

Zobraziť funkcie

Podpora viacerých platforiem

AnyDesk funguje na viacerých platformách a operačných systémoch: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS a Android, navyše neúčtujeme žiadne extra poplatky za mobilné aplikácie.

Stiahnuť pre váš OS
Artboard 1

Navrhnuté bezpečne

Vaša bezpečnosť bola zabudovaná do aplikácie AnyDesk od prvého dňa. Používame bankovo-štandardnú technológiu TLS 1.2, aby sme zabezpečili váš počítač pred neoprávneným prístupom a RSA 2048 asymetrické šifrovanie na overenie každého pripojenia. Okrem toho naše servery využívajú telekomunikačnú technológiu Erlang pre maximálnu spoľahlivosť.

Zistiť viac

Vyvinutý pre profesionálov, milovaný všetky

AnyDesk bol navrhnutý a vyvinutý s odborníkmi v oblasti IT, ktorí ponúkajú bezkonkurenčné služby pre tých, ktorí potrebujú rýchly, efektívny a spoľahlivý vzdialený prístup. AnyDesk je tiež praktické - a úplne zadarmo - riešenie pre súkromných používateľov.

Pozrite sa, ako iní používajú AnyDesk

Rastie s vami

Ako tímy rastú, ich potreby sa menia - a tak by sa mal aj softvér, ktorý používajú. AnyDesk vám umožní začať v malom a rýchlo sa zväčšovať, za rozumné ceny pre tímy všetkých veľkostí.

Pozrite si možnosti cenotvorby
 • image-sshot-windows-main-en
   
 • image-sshot-windows-connect-en
   
 • image-sshot-windows-session-en
   
 • image-sshot-windows-abook-en
   
 • image-sshot-windows-filetransfer-en
   
 • image-sshot-windows-settings-en
   
 • image-sshot-macos-main-en
   
 • image-sshot-macos-connect-en
   
 • image-sshot-macos-session-en
   
 • image-sshot-macos-abook-en
   
 • image-sshot-ios-main-en
   
 • image-sshot-ios-keyboard-en
   
 • image-sshot-android-main-en
   
 • image-sshot-android-session-de
   
online-collaboration

Online spolupráca

Spolupracovať a komunikovať s ľahkosťou, spolupracovať na tom istom dokumente z druhej strany sveta.

file-transfer

Vstavaný prenos súborov

Jednoducho skopírujte a prilepte alebo použite novú kartu prenosu na prenos súborov medzi počítačmi.

lightweight

Jednoduchosť

Nie sú potrebné žiadne oprávnenia správcu ani inštalácia. Stačí stiahnuť 1MB súbor a je to. Potrebujete prístup k počítaču, keď ste na ceste? Žiadny problém, stačí nainštalovať a nastaviť heslo.

Make It Yours 3

Prispôsobenie

Prispôsobte si používateľské rozhranie AnyDesk, aby ste zákazníkom poskytli skúsenosti so vzdialenou pracovnou plochou v súlade s vašou značkou.

session-recording

Nahrávanie relácií

Aj IT profesionáli aj používateľ, ku ktorého počítaču sa pripájajú, môžu každú reláciu zaznamenať. To pridáva ďalšiu úroveň bezpečnosti a je užitočné aj na školiace účely.

own-network

Vlastná sieť

Žiadny cloud, žiadny problém. Ak potrebujete plnú kontrolu nad vašimi údajmi, nastavenie vlastnej podnikovej siete je jednoduché. Nešifrované údaje nikdy neopustia váš DMZ.

Don’t Just Take Our Word for It

image-customer-peters
Jan Peters
CEO, Spidercam

“Our technicians work as if they were right there on the remote computer and can fine tune settings. AnyDesk has shown us that it can rise to the challenge. Performance is noticeably better than our previous solution, and everything runs smoothly.”

Read the case study
image-customer-rodriguez
Francisco Rodríguez
CIO, Flughafen Münster/Osnabrück

“TANSS is the service management solution for IT service providers. The direct display of AnyDesk remote sessions in TANSS provides technicians with a simple and efficient tool to document their work: from perfect order acceptance to invoicing. For us, AnyDesk is not only one of the top products available on the market, they also are excellent partners in the software business.”

Read the case study
image-customer-placeholder
Mario Dionies
IT-Security Officer, AIP

“AnyDesk is unreservedly used throughout our network for the support of our devices. Before we started using AnyDesk, user support was a very time-consuming task, a process we wanted to speed up and simplify using remote software.”

Read the case study
All case studies

AnyDesk je zadarmo na testovanie a osobné použitie. Vyskúšajte teraz!

Stiahnite teraz

Nevyžaduje sa registrácia.