AnyDeskFree
AnyDeskLite
AnyDeskProfessional
Ideálna pre firmy
AnyDeskEnterprise
Pay & Forget (6 rokov)

Chceli by ste sieť AnyDesk používať, ale neplatiť ročné poplatky? Vďaka opcii platieb "Pay & Forget" to nie je problém. Získajte licenciu AnyDesk na základe jednorazovej platby. Platnosť tejto licencie garantujeme minimálne na šesť rokov. Pred uplynutím lehoty budete včas informovaní e-mailom a licenciu si môžete za výhodných podmienok obnoviť. Napokon: Aj vďaka opcii "Pay & Forget" môžete vždy využívať najnovšiu verziu siete AnyDesk so všetkými aplikáciami.

(bezplatne) 349 USD 949 USD (na vyžiadanie)
Flexibilné predplatné (ročné)

Flexibilné predplatné predstavuje najjednoduchší spôsob využívania siete AnyDesk. Výhodný ročný poplatok sa automaticky odpočíta z Vášho účtu.

(bezplatne) 79 USD 229 USD (na vyžiadanie)
Bezplatná aktualizácia na najnovšiu verziu
Komerčné využitie
Počet pracovísk 1 1
(+1=29 USD*)

Licenciu "AnyDesk Lite" je možné rozšíriť na viaceré pracoviská za 29 USDza jedno dodatočné pracovisko.

Počet súčasných zasadnutí

Vďaka verziám siete AnyDesk "Professional" a "Enterprise" je možné súčasne zrealizovať niekoľko zasadnutí. Maximálne udaný počet sa pritom vzťahuje na vstupujúce a vystupujúce zasadnutia. To znamená, že zákazník vlastniaci licenciu "AnyDesk Professional" môže prostredníctvom troch súčasne konaných zasadnutí využiť súčasne maximálne tri vzdialené počítače a - rovnako môže byť súčasne - sledovaný a riadený tromi vzdialenými počítačmi.

1 1 1
(+1=99 USD**)

Licenciu "AnyDesk Professional" môžu používať pracoviská v neobmedzenom množstve. Avšak základná verzia môže obsahovať súčasne maximálne jedno spojenie. Každé ďalšie súčasné spojenie zvyšuje cenu o 99 USD.

∞***
PowerUser-Option

The PowerUser option converts your AnyDesk sessions into "active seats". An active seat can have an unlimited number of sessions to other PCs. This is especially interesting for IT administrators who would like to make changes to a large pool of customer PCs.

239 USD** ✓***
AnyDesk Android & iPhone
Prenos zvuku a videa
Prenos údajov
Address-Book
Sieť AnyDesk-Alias

V prípade siete AnyDesk-Alias ide o ľahko zapamätateľnú alternatívu k číslu siete AnyDesk na počítači. Alias môže zadať užívateľ a je vytvorený podobne ako e-mailová adresa (napr. computername@ad). Účastníci testu siete AnyDesk-Beta automaticky dostanú alias na základe ich názvu počítača. Tento zostane po uplynutí testu Beta ďalej použiteľný.

Vlastný priestor pre názvy

Zákazníci licencie "AnyDesk Professional" majú možnosť voľby alias názvu pre svoj počítač a môžu si zadať vlastný názov (napr. pc1@firma). Tak môže byť zavedený vlastný systém názvov počítačov v priestore názvov bez ohľadu na už zadané alias názvy v priestore názvov @ad. V prípade siete "AnyDesk Enterprise" je vlastný priestor pre názov obsiahnutý už v balíku. Zákazníci licencie "AnyDesk Professional" si môžu zriadiť 100€ (autentizačné centrum) pre 20 záznamov.

129 USD / 20

Zriadenie priestoru na mená pre 20 záznamov Rozšírenie priestoru na mená o vždy 20 záznamov stojí rovnako 129 USD

Vystavovanie protokolov zo zasadnutí

Protokol zo zasadnutí realizovaných prostredníctvom siete AnyDesk (dátum a presný čas, doba trvania a počet účastníkov) si môžete pozrieť na webovej ploche. Služby poskytnuté sieťou AnyDesk sa tak dajú ľahšie vyúčtovať.

ZOSTATKOVÉ rozhranie

Protokol zo zasadnutí si môžete jednoducho vyvolať pomocou používaného ZOSTATKOVÉHO rozhrania. Protokol tak môžete pohodlne implementovať do podnikových interných systémov elektronického spracovania údajov.

Administratívne aplikácie

Všetky firemné inštalácie siete AnyDesk a licencií je možné komfortne riadiť pomocou centrálneho webového rozhrania. Distribúcia siete AnyDesk pomocou inštalácie skupinovej smernice Windows je vďaka balíku MSI tak jednoduchá, ako hra pre deti.

Custom-Client

Configure your own, individual AnyDesk program file. Youll be able to use your own company logo, or disable incoming or outgoing sessions.

Zariadenie siete AnyDesk

* Pay&Forget: 129 USD , ** Pay&Forget: 499 USD , *** open to negotiation

Všetky údaje o cenách plus DPH.

Zavádzacie ceny.

 

Visa MasterCard American Express JCB PayPal

Varianty produktov

Všestranné aplikačné možnosti siete AnyDesk Vám uľahčia všedný deň. Pritom nezáleží na tom, či doma alebo na pracovisku. Naše flexibilne vypracované varianty produktov ponúkajú pre každý účel použitia vhodný balík:

 • Free:

  Sieť AnyDesk môžete pre príležitostné súkromné účely využívať bezplatne. Využite sieť AnyDesk Free a presvedčte sa o výkonnosti nášho softvéru. Je to nezáväzné. Stačí stiahnuť sieť AnyDesk.

 • Lite:

  "Sieť AnyDesk Lite" ponúka všetky potrebné aplikácie pre súkromných užívateľov a drobných živnostníkov. Neexistujú žiadne obmedzenia aplikačných možností. Licenciu je možné za nízku prirážku rozšíriť na ďalšie pracoviská.

 • Professional:

  Pre potreby stredných podnikov je ideálna sieť AnyDesk Professional. Počet pracovísk je neobmedzený a sieť AnyDesk je možné jednoducho integrovať do existujúcich workflow a riešení elektronického spracovania dát. Počet súčasne realizovaných zasadnutí prostredníctvom siete Anydesk je možné rozšíriť za výhodnú cenu.

 • Enterprise:

  Riešením pre veľké podniky je sieť AnyDesk Enterprise (podniková). V tomto prípade ide o sieťovú aplikáciu, ktorá sa môže inštalovať do podnikových bezpečnostných sietí. Vďaka aplikácii je možné, sieť AnyDesk prevádzkovať kompletne nezávisle od našej serverovej siete.

Platobné podmienky

V prípade objednania si môžete vybrať spomedzi mnohých spôsobov platby. Odporúčame platbu na faktúru, PayPal, Visa, MasterCard a okamžité poukázanie financií. V každom prípade dostanete ihneď licenčný kód a Vašu licenciu AnyDesk môžete priamo využívať.

Právo vrátenia peňazí

Želáme si, aby ste boli so sieťou AnyDesk celkom spokojní! Pre prípad, že náš softvér po získaní licencie nebude zodpovedať Vašim požiadavkám, garantujeme Vám absolútne právo vrátenia peňazí v lehote 14 dní, pričom Vám vrátime celú sumu.

Máte ešte otázky? Sme tu pre Vás.

Náš distribučný tím Vám rád zodpovie Vaše otázky a podnety. Napíšte nám, len e-mail na adresu sales@anydesk.de.