Ceny, ktoré vyhovejú vašim potrebám

Lite

Pre malé podniky alebo samostatne zárobkovo činné osoby.

Komerčné využitie

Jedna alebo viac pracovných staníc

Jednu reláciu

Prispôsobiteľný alias

79 USD

Účtované ročne

Kúp teraz
Ideálny pre podnikanie

Professional

Ideálne pre stredné podniky s rastúcimi potrebami.

Komerčné využitie

Neobmedzené pracovné stanice

Jednu alebo viac relácií

Prispôsobiteľný alias

Adresár

229 USD

Účtované ročne

Kúp teraz

Enterprise

Pre veľké organizácie, ktoré potrebujú riešenia šité na mieru.

Komerčné využitie

Neobmedzené pracovné stanice

Neobmedzené relácie

Prispôsobiteľný alias

Adresár

Možnosť PowerUser

AnyDesk Appliance

Custom

Na vyžiadanie

Kontaktuj nás
DPH a miestne dane sa môžu uplatňovať. Všetky ceny sú úvodné.
Features Lite 79 USD Kúp teraz Professional 229 USD Kúp teraz Enterprise Custom Kontaktuj nás
Bezplatné aktualizácie na najnovšiu verziu
Komerčné využitie
Počet pracovných staníc 1 (Dalšia pracovná stanica + 99 USD ročne) Neobmedzené Neobmedzené
Simultálnne relácie AnyDesk Professional a Enterprise podporujú viacero simultánnych relácií. Prichádzajúce a odchádzajúce relácie sa počítajú oddelene. To znamená, že zákazník s profesionálnou licenciou a tromi simultálnnymi reláciami môže pristupovať až k trom vzdialeným pracovným plochám a byť ovládaný súčasne z troch vzdialených počítačov. 1 1 (Ďalšia relácia + 99 USD ročne) Dohodnutý
Možnosť PowerUser Možnosti PowerUser konvertuje vače AnyDesk relácie do „aktívnych prístupov“. Aktívny prístup môže mať neobmedzený počet relácií na iné počítače. To je obzvlášť zaujímavé pre IT administrátorov, ktorí chcú robiť zmeny vo veľkom počte zákazníckych počítačov. 239 USD Dohodnutý
AnyDesk Android & iPhone Apps
Prenos zvuku a videa
Prenos súborov
Adresár
Vlastný alias Vymeňte svoje AnyDesk číslo za personalizované používateľské meno, ktoré je naformátované ako e-mailová adresa, napr. počítač@ad. To zosúladí, aby váš AnyDesk účet zodpovedal korporatnej identite a poskytuje vašim zákazníkom konzistentnejšiu značku - najmä pri pridaní loga do rozhrania.
Vlastný menný priestor Používatelia AnyDesk Professional alebo Enterprise, môžu prideliť vlastný menný priestor, napr. PC1@mojaFirma. To umožňuje správcom nastaviť vlastný systém používateľských mien pracovnej plochy - bez ohľadu na to, či používateľské meno už existuje v našom predvolenom mennom priestore alebo nie. Licencie AnyDesk Enterprise obsahujú vlastný menný priestor a používatelia AnyDesk Professional si ho môžu zakúpiť za jednorazový poplatok. 129 USD na 20 slotov
Zaznamenávanie relácií Naše servery zaznamenávajú dátum, čas, trvanie a účastníkov všetkých relácií AnyDesk. Tieto informácie môžete skontrolovať sami prostredníctvom webovej aplikácie alebo ich exportovať do aplikácie Excel, čo je užitočné pri fakturácii ponúkaných služieb pomocou aplikácie AnyDesk.
REST Interface Integrujte záznam AnyDesk relácií do vlastných IT systémov pomocou rozhrania REST API.
Správcovské funkcie Spravujte inštaláciu a licencie spoločnosti AnyDesk prostredníctvom centrálnej webovej aplikácie. Procesy nasadenia a aktualizácie sú veľká vec vo veľkých Windows sieťach, s inštalačnými balíkmi AnyDesk-MSI, ktoré je možné individuálne nakonfigurovať, ako aj inštalácia pomocou pravidiel Windows.
Vlastný klient Nakonfigurujte si vlastný individuálny súbor programu AnyDesk. Toto vám umožní používať firemné logo alebo zakázíáže prichádzajúce alebo odchádzajúce relácie.
AnyDesk Network Appliance

Potrebujete ďalšiu pomoc?

Kontaktujte podporu predaja na sales@anydesk.com alebo nám zavolajte na +49 711 217 246 705

Telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do piatku 8:00 – 17:30 (CET)

Ktorý plán je správny pre Vás?

Zadarmo

AnyDesk je zadarmo pre príležitostné súkromné použitie. Využite príležitosť a využitie „AnyDesk Free“ na to aby ste sa presvedčili o vynikajúcom výkone AnyDesk! Neexistujú žiadne skryté poplatky alebo povinnosti. Sťahnite AnyDesk a možete začať.

Lite

„AnyDesk Lite“ ponúka všetky potrebné funkcie pre malé podniky. Neexistujú žiadne obmedzenia používania a licencia môže byť rozšírená na viac prístupov za malý poplatok.

Profesional

Ideálne pre stredne veľké spoločnosti, „AnyDesk Professional“ poskytuje rozšírené funkcie pre integráciu a správu. Počet prístupov je neobmedzený, a AnyDesk môžu byť s ľahkosťou integrované do vášho existujúceho workflowu a IT systémov. Počet súbežných relácií je možné predĺžiť za malý poplatok. Z vlastným názvom priestoru, môžete mať plnú kontrolu nad tým, ako sú vaše počítače v AnyDesk pomenované.

Enterprise

„AnyDesk Enterprise“ bol prispôsobený požiadavkám veľkých korporácií. Obsahuje riešenie sieťového zariadenia, ktoré môže byť inštalované v DMZ vašej firemnej siete. Zariadenie zaručuje absolútnu nezávislosť od našej siete AnyDesk.

Spôsoby platby

Môžete si vybrať medzi rôznymi spôsobmi platby. Podporujeme bankový prevod, PayPal, Visa a MasterCard. V každom prípade je váš licenčný kód okamžite pripravený.

Refundácie

Teší nás, keď sa nové tímy a jednotlivci prihlásia do AnyDesku. Domnievame sa však, že by ste mali mať nárok na vrátenie peňazí, ak to úplne nezodpovedá vašim potrebám. Preto každá licencia AnyDesk prichádza s 14-dňovou zárukou vrátenia peňazí bez otázok.