performance

Výkon

Veľa snímok za sekundu

Vychutnajte si plynulý zážitok na obrazovke s 60 obrázkov za sekundu v lokálnych sieťach a väčšine internetových pripojení.

Nízka latencia

Takmer okamžité odpovede sú nevyhnutné pri práci na vzdialenej pracovnej ploche. To je dôvod, prečo AnyDesk latencia leží pod 16 milisekúnd na miestnych sieťach, a nie je teda vnímateľná.

Efektívne využitie šírky pásma

Vykonávajte úlohy plynulo, a to aj s šírkou pásma tak nízkou ako 100 kB/s. AnyDesk je softvér vzdialenej plochy pre oblasti zo slabým pripojením k internetu.

Vysoko inovatívne technológie

Vymyslený nami, DeskRT je inovatívny kodek, ktorý tvorí základ AnyDesku. Komprimuje a prenáša obrazové dáta medzi počítačmi spôsobom, ktorý žiadny konkurenčný produkt nedokáže urobiť.

Rýchly štart

Začnite okamžite s aplikáciou AnyDesk - nevyžadujú sa žiadne oprávnenia na registráciu, inštaláciu ani administratívu. Jednoducho stiahnite, spustite a môžete pracovať.

Fail-Safe Erlang siete

Naše servery používajú telekomunikačnú technológiu Erlang. Znamená to nízku latenciu, vysokú dostupnosť a zaručený čas prevádzky.

Spolupráca v reálnom čase

Spolupracovať a komunikovať s ľahkosťou, spolupracovať na tom istom dokumente zo strany sveta.

Požadované aplikácie

Vďaka bezkonkurenčnej efektívnosti šírky pásma nie je AnyDesk zaťažovaný aplikáciami náročnými na údaje, ako je napríklad CAD alebo editácia videa.

security

Bezpečnosť

Šifrovacia technológia

Štandardná technológia z bankovníctva TLS 1.2 chráni váš počítač pred neoprávneným prístupom.

Overené pripojenia

Na overenie každého spojenia používame RSA 2048 asymetrické šifrovanie kľúčov.

Obmedzenia prístupu

Kontrolujte, kto získa prístup k vášmu počítaču prostredníctvom dôveryhodných zoznamov. To zaisťuje, že iba tí, ktorí majú povolenie, môžu požiadať o pripojenie.

Použite vlastnú sieť

Enterprise

Potrebujete plnú kontrolu nad vašimi údajmi? Nastavenie vlastnej podnikovej siete je jednoduché. Umožní vám to pracovať nezávisle a bez prístupu na internet.

flexibility

Flexibilita

Pracujte odkiaľkoľvek

Pripojte sa k počítaču z vášho pracovného stola, domácej kancelárie alebo najbližšej zasadacej miestnosti. Potrebujete bezobslužný prístup počas cestovania? Stačí nastaviť heslo.

Podpora viacerých platforiem

AnyDesk spustíte na akejkoľvek zvolenej platforme, Linux, Windows, Mac OS, FreeBSD, iOS alebo Android. Navyše používajte mobilné aplikácie bez dodatočného poplatku.

Maximálna kompatibilita

AnyDesk podporuje aj staršie verzie vášho operačného systému. V skutočnosti, funguje rovnako bezproblémovo aj na starších verziách ako Windows 7, rovnako ako na najnovších systémových softvéroch.

Jednoduchosť

Stiahnuť AnyDesk je skutočne jednoduché, aj keď ste na cestách. AnyDesk je oveľa menší ako konkurencia, má len 2 MB.

Medzinárodný

AnyDesk podporuje medzinárodné klávesnice a je k dispozícii vo viac ako 28 jazykoch - ideálny pre tímy a jednotlivcov po celom svete.

Prenos súborov

Ak chcete preniesť súbory medzi počítačmi, jednoducho skopírujte a prilepte novú kartu prenosu.

admin

Administrácia

Správa kontaktov

Sledujte svoje kontakty a pripojenia s vstavaným adresárom a uvidíte, kto je online, bez nutnosti pripojenia.

Online administratívny panel

Jednoduchý prístup k licenciám, nastaveniam a denníkom relácií. Možnosť exportovania a automatické fakturácie.

Podrobné hlásenie relácie

Získajte jednoduché a presné fakturačné informácie s automatickou fakturáciou prostredníctvom rozhrania REST API a integráciou s riešeniami na správu IT služieb, ako je napríklad manažér pre vzdialenú plochu alebo TANSS.

Prispôsobenie

Vymeňte svoje AnyDesk ID za personalizované používateľské meno a pridajte aj logo, aby bol softvér vzdialenej pracovnej plochy v súlade s vašou identitou značky.

Vzdialený reštart

Nechajte vám stáť žiadnu úlohu v ceste. Nielen je reštart počas relácie možný, ale je aj veľmi jednoduchý.

Automatizovaný Roll Out

Použite balík MSI, aby ste automaticky spustili aplikáciu AnyDesk na viacerých počítačoch a nakonfigurovali všetko podľa potreby. Alebo použite rozhranie príkazového riadku na skriptovanie vlastnej inštalácie.

licensing

Licencovanie

Skúška zadarmo

Veríme, že pred registráciou by ste mali mať možnosť otestovať softvér. To je dôvod, prečo vám ponúkame bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste mohli preskúmať AnyDesk a jeho množstvo funkcií - a nebudeme od vás žiadať žiadne osobné údaje. Ak ste súkromný používateľ, môžete naďalej používať AnyDesk zadarmo.

Dimenzovateľné licencovanie

Ako tímy rastú, ich potreby sa menia - a tak by sa mal aj softvér, ktorý používajú. AnyDesk vám umožní začať v malom a rýchlo sa zväčšovať, za rozumné ceny pre tímy všetkých veľkostí.

Multi-Seat

Účtujeme len za súčasne aktívne prístupy bez ohľadu na to, kto ich používa.

Zadarmo pre testovanie a osobné použitie

Vyskúšajte AnyDesk zadarmo, bez toho, aby ste museli poskytovať osobné údaje. AnyDesk je tiež bezplatný na osobné použitie.

Vždy aktuálne

Licencie AnyDesk pokrývajú všetky budúce verzie a za aktualizácie neúčtujeme žiadne poplatky. Okrem toho sú všetky verzie programu navzájom kompatibilné. Nové vo verzii 4.0: Automatická aktualizácia.

Možnosť PowerUser

Otvorte toľko relácií, ako sa vám páči, s možnosťou tarify PowerUser. PowerUser je ideálny pre IT technikov, ktorí potrebujú prístup k veľkému množstvu desktopov alebo hostiteľom webinárov, ktorí chcú zdieľať svoju obrazovku s viacerými účastníkmi.

AnyDesk je zadarmo na testovanie a osobné použitie. Vyskúšajte teraz!

Stiahnite teraz

Nevyžaduje sa registrácia.