Bez hraníc

Použitím siete AnyDesk máte svoj PC so všetkými súbormi a programami vždy a všade so sebou. Skopírovali ste si všetky dôležité súbory? Smiete využívať softvér Vášho služobného PC vo Vašom laptope aj na cestách? Čo sa stane, ak niekto Váš laptop odcudzí aj s citlivými údajmi? Ale skutočne chcete vaše dôležité obchodné tajomstvá zveriť neznámym poskytovateľom služieb? O tom všetkom si už nerobte starosti.

Naša serverová sieť pokrývajúca celý svet sa postará, aby ste dostali odvšadiaľ bezpečné a čo najrýchlejšie spojenie.

Bez obmedzenia tempa

Zapnite turbo. Sieť AnyDesk vytvorí so systémom DeskRT nový videokód, ktorý bol špeciálne vyvinutý na prenos obsahov z obrazoviek. V tomto sieť AnyDesk výrazne predbieha v parametroch rýchlosti a kvality obrazu všetky systémy Remote-Desktop a screensharing riešenia, ktoré sú dostupné na trhu.

Naše servere sa zameriavajú na erlang, technológiu, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre veľké telefónne siete a siete zabezpečené proti výpadkom. Sieť AnyDesk toto spoľahlivo zvláda. Naše riešenie Vám je tak v prípade potreby vždy k dispozícii.

Bez komplikácií

Veríme, že dobrý softvér zvýši Vašu produktivitu. Sieť AnyDesk si preto svoju prácu vykonáva jednoducho v pozadí bez toho, aby Vás tým nejako rušila. Aplikácie, ktoré neboli doteraz vhodne realizovateľné bežným softvérom Remote-Desktop, napr. CAD, videostrih alebo pohodlná niekoľkohodinová práca so softvérom Office, pre sieť AnyDesk nepredstavujú žiadny problém.

Napriek všetkej tejto všestrannosti sa sieť AnyDesk nesmierne jednoducho obsluhuje: Všetky funkcie máte k dispozícii na ľahko zrozumiteľnej ovládacej ploche, pre ich prístup stačí len niekoľkokrát kliknúť.

Bezpečná

Nenechajte sa oklamať sľubmi ostatných poskytovateľov o zabezpečení systému. Sieť AnyDesk ponúka prostredníctvom systému TLS 1.2 rovnakú techniku, ako sa používa v online bankovníctve.

Obidvaja spojení účastníci sú autentifikovaní kryptograficky. Len takto je možné zabezpečiť, že budete skutočne spojení s požadovaným pracoviskom. Identifikačné číslo siete AnyDesk je tak zabezpečené proti falšovaniu.

Aj programový súbor siete AnyDesk je výlučne zabezpečený proti manipuláciam.

Flexibilná

Všestranné aplikačné možnosti siete AnyDesk Vám uľahčia bežný život. Nezáleží na tom, či vo Vašom súkromí alebo na pracovisku.

Sieť AnyDesk je na príležitostné súkromné používanie bezplatná. Chcete sieť AnyDesk používať pravidelne? Potom si vyberte jednu z našich jednoducho a flexibilne vytvorených taríf. Tieto disponujú užitočnými dodatočnými vlastnosťami pre súkromných užívateľov a podniky.

Mobilná

Neželáte si nepotrebné nafúkané programy? Sieť AnyDesk predstavuje ľahkého a užitočného sprievodcu. Aj malý 1 MB programový súbor sa veľmi rýchlo stiahne a nemusí sa inštalovať. Sieť AnyDesk je pripravená na použitie len jedným kliknutím. Len naštartovať a začať, aj bez administrátorských práv. Sieť AnyDesk si môžete vziať všade so sebou len na USB kľúči.

Keby ste si chceli sieť AnyDesk potom inštalovať do počítača, tak toto zvládnete len niekoľkými kliknutiami. Každý počítač rýchlo nastavíte pre bezpečný a nekomplikovaný prístup siete AnyDesk.