AnyDesk-aplikácia pre iOS a Android

Ovládajte svoj počítač odkiaľ chcete. Aj na cestách. Cez smartfón alebo tablet.

Vitajte v mobilnej ére! Teraz môžete mať prístup k svojmu počítaču odvšadiaľ. Vaše programy, dokumenty a údaje zostávajú tam, kde sú. S najnovšou aplikáciou ovládania na diaľku od AnyDesk pre Android a iOS.

  • Nezávislá od miesta. Tam, kde ste vy, je aj váš počítač, Kedykoľvek máte prístup k svojmu osobnému počítaču. Ale vaše cenné údaje zostávajú bezpečne a dobre chránené doma alebo v kancelárii.
  • Použiteľná ihneď bez registrácie. Začnite hneď, bez otravnej registrácie. Jednoducho si stiahnite aplikáciu AnyDesk, spustite ju na svojom smartfóne alebo tablete a ovládajte svoj vzdialený počítač.
  • Rýchla. Vzdialený počítač reaguje bezprostredne tak, ako keby ste sedeli pred ním. Kvalita obrazu je bezkonkurenčne dobrá.
  • Jednoduchá. Rozhranie AnyDesk nenechá žiadne otázky nezodpovedané. Zadajte adresu AnyDesk, kliknite na ikonu spojenia - a už máte nadviazané spojenie so svojím počítačom.
  • Bezpečná. Vaše údaje zostávajú chránené pred nepovolaným prístupom. AnyDesk používa rovnakú technológiu kódovania, aká sa používa aj pri online bankingu.
  • Bezplatná. Ovládanie počítača na diaľku s mobilnými zariadeniami je pre súkromné potreby úplne bezplatné. Pre počítač ovládaný na diaľku použite verziu AnyDesk Free, bezplatnú aplikáciu AnyDesk pre Windows, macOS a Linux.

Čo je AnyDesk?

AnyDesk ponúka vzdialený prístup, údržbu na diaľku a diaľkové ovládanie pre všetky platformy: Windows, macOS, Linux, Android, iOS

Maximálnu bezpečnosť

Vaše údaje zostávajú chránené pred neželaným prístupom. AnyDesk používa bezpečnostnú technológiu TLS 1.2, ktorá sa používa aj pri online bankingu. Všetci účastníci spojenia sa verifikujú s RSA2048 Public-/Private Key Exchange. Naše servery používajú telekomunikačnú technológiu Erlang pre maximálnu spoľahlivosť.

Maximálnu rýchlosť

Obrazové dáta diaľkovo ovládaného počítača sa komprimujú a prenášajú s Codec DeskRT, inováciou od AnyDesk. S neporaziteľnou rýchlosťou prenosu 16 milisekúnd pri 60 obrázkoch za sekundu a s vynikajúcimi vlastnosťami obrázku. Vďaka tomu je AnyDesk bez problémov použiteľný aj pri minimálnych šírkach pásma od 100 kb/s.

Maximálnu nezávislosť

Nepotrebujete nikoho, kto by musel sedieť na druhom konci linky a musel by potvrdiť vašu komunikáciu. Vykonať sa dá bez problémov a úplne nezávisle aj opätovné naštartovanie počítača. S AnyDesk nie ste závislý ani od operačného systému. Je jedno či používate Windows, Linux, macOS, Android alebo iOS - všetky počítače a prenosné zariadenia sa dajú tým istým spôsobom a s tým istým malým programom ovládať na diaľku.

Maximálny komfort

AnyDesk prenáša dáta bez problémov a nenápadne v pozadí, takže môžete nerušene pracovať. Program sa dá používať aj bez inštalácie a jeho obsluhu zvládne aj dieťa. Vďaka neporovnateľnej efektivity využitia šírky pásma sa dá AnyDesk používať aj pre aplikácie s množstvom údajov ako napr. strihanie videa.

Lepšiu tímovú spoluprácu

AnyDesk zlepšuje tímovú prácu vo vašej firme. Program sa dá používať nezávisle na mieste aj pre spoluprácu na jednom dokumente, pri chatovaní kolegov, online poradách, školeniach o produktoch, webinároch, prezentáciách na obrazovke alebo výmenu súborov medzi vzdialenými počítačmi.

Obmedzenie prístupu

Obmedzenie prístupu určuje, kto smie mať prístup k vášmu počítaču. Tak zabezpečíte, že do vášho počítača sa nedostane nikto, kto nemá na to oprávnenie. Obmedzenie prístupu sa môže vzťahovať napríklad na všetky počítače vášho IT oddelenia. Alebo výlučne na váš osobný počítač, aby bolo možné získať prístup len k nemu.

Aplikácia AnyDesk je pre súkromné účely dostupná bezplatne. Pre profesionálne účely si zakúpte cenovo-výhodnú licenciu a profitujte z mnohých ďalších funkcií vlastnosti.


Get AnyDesk from the App Store
Get AnyDesk from Google Play Store